הודעה לעיתונות

יוני 2019

דלק מוטורס הודיעה היום על תחילת השיווק של BMW Z4 החדשה.

ממשיכת השושלת העשירה של דגמי הרודסטר האייקוניים

מבית היוצר של BMW באה להוכיח שהגנים רק משתבחים, עם עיצוב ייחודי,

דינאמיות ללא תחרות ורשימת אבזור טכנולוגית ומפנקת במיוחד.

 

BMW Z4 החדשה בעלת שילוב מושלם של רכב ספורטיבי ודינאמי עם ביצועים חזקים ומכונית עם סטייל מודרני בעיצוב ייחודי. הדגם הדו-מושבי תוכנן באופן מדויק על מנת להשיג זריזות מקסימלית ודינמיקה מלהיבה, בתוספת מאפייני היגוי מדויקים עם תגובה מיידית. כל זאת לצד שימושיות יומיומית ומאפייני ציוד מתקדם ברמה הגבוהה ביותר בתחומי ההנעה, הקישוריות והנוחות.

 

עיצוב ייחודי ובלתי מתפשר

ל-Z4  החדשה שפת עיצוב ברורה ומדויקת עם פריטי עיצוב שהם חתימת היכר. המראה נמוך, ספורטיבי וקומפקטי, עם שכבת כליות במראה חדש בדוגמת רשת (Mesh), פנסים ראשיים מסוג LED עם חתימת תאורה ייחודית ב-BMW של טבעת מעל טבעת ומכסה מנוע במבנה "קונכייה".

תא הנוסעים מעוצב עם מיקוד ברור בנהג ומשדר תמונה של הנאה טהורה מנהיגה.

שימוש במשטחים וגימורים איכותיים, ומושבי ה-Sport המחבקים תורמים לתחושת היוקרה המובהקת בתוך הרכב. וכאשר הערב יורד, נדלקת תאורת האווירה המרשימה.

הפרופורציות של המכונית הן העדות המרשימה ביותר לאופן שבו תפיסת הרודסטר הקלאסית זכתה לפירוש מחדש. בהשוואה לקודמתה, האורך של ה-BMW Z4

החדשה גדל ב-85 מ"מ ל-4,324 מ"מ, הרוחב גדל ב-74 מ"מ ועומד כעת על 1,864 מ"מ, ואילו גובה המכונית צמח ב-13 מ"מ עד ל-1,304 מ"מ. קיצור רוחק הסרנים ב-26 מ"מ ל-2,470 מ"מ מיועד לחידוד הזריזות, כמו גם מפשקי הגלגלים הורחבו באופן משמעותי.

מקום הישיבה של הנהג, בשליש האחורי של הרכב, מרכז הכובד הנמוך, המשקל המופחת וחלוקת המשקל האידיאלית 50:50 כל אלה תורמים לדינמיות המלהיבה של BMW Z4  החדשה ולתחושת הרודסטר המושלמת.

גג הבד הרך התורם גם למראה הספורטיבי וגם ליכולות הדינאמיות הבלתי מתפשרות של ה-Z4, מוצע ב-2 גוונים, ניתן לסגירה ופתיחה מלאה תוך זמן שיא של 10 שניות ובמהירות של עד 50 קמ"ש.

 

יחידות הנעה וטכנולוגיה

המנועים של BMW Z4 החדשה נמנים על מנועי הדור החדש ומבטיחים אספקת כוח בעלת אופי ספורטיבי. הם שולחים את הכוח הזה לכביש לגלגלים האחוריים באמצעות הדור האחרון של תיבת ההילוכים Sport האוטומטית בעלת 8 הילוכים.
בלבה של  גרסת הקצה, ה-BMW Z4 M40i שוכן מנוע 3.0 ליטר עם 6 צילינדרים בטור שכולל את טכנולוגיית M Performance TwinPower Turbo. המנוע, מבית חטיבת M  המהוללת, מפיק 340 כ"ס, מייצר מומנט שיא של 50.1  קג"מ, ומאיץ את הרודסטר מ-0 ל-100 קמ"ש ב-4.5 שניות בלבד.

את מערך המנועים משלים צמד מנועי 2.0 ליטר ארבעה צילינדרים:

  • sDrive30i – המפיק 258 כ"ס ו-8 קג"מ, המאפשרים לה להשלים את המאוץ מ-0 ל-100 קמ"ש ב-5.4 שניות.
  • sDrive20i, המפיק 197 כ"ס ומומנט השיא של 6 קג"מ המתורגמים להאצה מ-0 ל-100 קמ"ש ב-6.6 שניות.

טכנולוגיית השלדה ב-BMW Z4 החדשה תוכננה במלואה לזריזות ודינמיקת נהיגה עילאיות, והיא כוללת סרן קדמי בעל תמוכה עם מפרק כפול וסרן אחורי בעל חמש זרועות, שמופיע לראשונה ברודסטר של BMW. שילוב מיוחד זה מעניק את האיזון הנכון בין ספורטיביות לבין נוחות הנסיעה. מאפיין נוסף המגיע כסטנדרט הוא היגוי Sport משתנה עם התאמה הן של סיוע הכוח והן של זווית ההיגוי למצב בפועל.

מערכת מתלי M-Sport אדפטיביים, בלמי M Sport ודיפרנציאל M Sport מבוקר באופן אלקטרוני המוצעים כאופציה, יחד עם צמיגים בעלי ביצועים גבוהים, מביאים את התנהגות הכביש הספורטיביות של המכונית לרמות גבוהות עוד יותר. כשהמכונית מצוידת במערכות אלה, בחירת מצב COMFORT, SPORT או SPORT+ באמצעות מתג Driving Experience Control משנה את התגובות של המכונית באופן ברור במיוחד.

 

אבזור

BMW Z4 החדשה מאובזרת במגוון הטכנולוגיות ואביזרי הנוחות המתקדמים שיש ל-BMW להציע (מפרט טכני לכל דגם מצורף להודעה זו)
בין השאר מוצעות כאופציה המערכות הבאות:

  • Live Cockpit Professional – דור חדש למערך ההפעלה של BMW הכולל זוג מסכים גדולים (צג לוח מחוונים בגודל "12.3, צג מרכזי בגודל "10.25) ברזולוציה גבוהה, ממשק הפעלה מדור חדש, אשר דומה בתכנונו לממשקי הפעלה מעולם התקשורת הסלולרית, אמצעי שליטה שונים ומגוונים (מגע, פקדים, קול, מחוות יד) ואת העוזר/ת האישי/ת של BMW (BMW Intelligent Personal Assistant).
  • מערך הבטיחות Driving Assistant עם בקרת שיוט אדפטיבית בעלת פונקציית Stop & Go
  • מערך Parking Assistant הכולל את מערכת Reversing assistant
  • תאורת LED מלאה מלפנים ומאחור
  • חבילת עיצוב Sport line וחבילת M-Sport.
  • מושבי M ייחודיים עם משענת ראש מובנת במושב
  • ריפודי עור Vernasca
  • מערכת שמע Harman Kardon הכוללת 12 רמקולים.

 

דגמים ומחירים

BMW Z4 sDrive20i עם תיבת הילוכים ידנית ברמת אבזור Roadster  במחיר 359,000 ₪

BMW Z4 sDrive עם תיבת הילוכים אוטומטית ברמת אבזור Sport Line במחיר 399,000 ש"ח

BMW Z4 sDrive30i עם תיבת הילוכים אוטומטית ברמת אבזור M-Sport במחיר 489,000 ₪

BMW Z4 M40i ברמת אבזור M-Performance במחיר 589,000 ₪

 

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות לענת בר לב יוניצמן,  משנה למנכ"ל ומנהלת תיק   BMW ו MINI במשרדי או אלי 24 שעות ביממה.      

בברכה,   רן רהב – מנהל יחסי ציבור BMW ו MINI .

מחירון

PDF Embedder requires a url attribute

תמונות חוץ

התמונות מאושרות להורדה על ידי התקשורת. בעת שימוש יש לתת קרדיט: באדיבות היצרן

No grid was found for: מיצובישי אווטלנדר 2019 - חוץ.

תמונות

התמונות מאושרות להורדה על ידי התקשורת. בעת שימוש יש לתת קרדיט: באדיבות היצרן